Strony

środa, 22 stycznia 2014

KONKURS

"Paris Paris, I feel love, Paris Paris…"
- śpiewali Catherine Deneuve i Malcolm Mc LarenZa sześć dni jadę do Paryża, okrzykniętego Miastem Miłości. W związku z tym, to właśnie MIŁOŚĆ będzie tematem przewodnim tego konkursu. Aby nie zamęczać Was poniższym regulaminem, powiem w skrócie, o co chodzi :-)

Zadaniem uczestnika konkursu jest polubienie funpage'u Travellerka i przesłanie na adres travellerkablog@gmail.com jednego zdjęcia jak najtrafniej obrazującego słowo MIŁOŚĆ. Zgłoszenia można przysyłać do godz. 18:00 dnia 26.01.2014 r. W temacie maila wpisując 'I feel love'.

Interpretacja jest dowolna. Zakochane pary, romantyczne scenerie, miejsca, miłość w świecie zwierząt czy poczciwe atrybuty miłości takie jak serduszka, buziaki czy napisy 'love' - na pewno macie takie zdjęcia w swoich zbiorach , a jeśli nie macie to aparaty w dłoń i do działa! Ważne, aby zdjęcie kipiało miłością. Wygra praca, która najlepiej trafi w moje serce :-)


Nagrody:

Do wygrania jest namiastka Paryża, czyli Wieża Eiffla, zapewne tej prawdziwej, pełnowymiarowej Francuzi nie pozwolą mi zabrać, ale taką o wartość 12 Euro mogę obiecać. Dodatkowo do autorów trzech najlepszych zdjęć powędrują paryskie pocztówki!
 


REGULAMIN KONKURSU
„I feel love...


1. Organizatorem konkursu " I feel love..." jest właścicielka bloga Travellerka.
2. Fundatorem nagród w konkursie jest Travellerka.
3. Zadaniem uczestnika konkursu jest przesłanie  na adres travellerkablog@gmail.com jednego zdjęcia obrazującego słowo MIŁOŚĆ, do godz. 18:00 dnia 26.01.2014 r. W temacie maila wpisując 'I feel love'.
4.Proszę również o polubienie Funpage'u https://www.facebook.com/Travellerka 
5.Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zdjęcie, którego jest autorem.
6.Konkurs trwa od godziny 19:00 22 stycznia 2014 r. do godziny 18:00 26 stycznia 2014 r.
7. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć Autorka Bloga wybierze trzech zwycięzców. Ocena dokonywana przez Autorkę Bloga w kontekście przydzielania nagród będzie całkowicie subiektywna.
8.Nagrodą główną w konkursie "I feel love..." jest symbol miasta miłości czyli figurka Wieży Eiffla o wartość 12 Euro, która powędruje do laureata I Miejsca. Dodatkowo do laureatów pierwszych trzech miejsc zostanie wysłana pocztówka z Paryża.
 9. Wyłonienie laureatów przez Autorkę Bloga nastąpi nie później niż do godziny 23:59 dnia 26 stycznia 2014 r.
10.Uczestnicy, którzy wygrali nagrody zostaną poinformowani przez Autorkę bloga drogą mailową, poprzez umieszczenie jednoznacznego komentarza pod wpisem związanym z konkursem oraz na Facebookowym funpage'u: Travellerka
11. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody ani na ekwiwalent pieniężny.
12. Nagroda główna  zostanie wysłana do laureata w pierwszym tygodniu lutego 2014 r. na wskazany adres na terenie Polski. Pocztówki będą wysłane z Paryża między 28-31 stycznia 2014 r.
13.  Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne, mające wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w konkursie.
14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przez Uczestnika, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.
15. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć zgłoszonych do konkursu na blogu www.travellerka.blogspot.com  oraz na Facebooku, oczywiście wraz z informacja o autorze zdjęcia.

16. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu w przypadku wpłynięcia poniżej pięciu zgłoszeń.
17. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z konkursem, to jest jego organizacją i przeprowadzaniem. Po zakończeniu konkursu wszystkie dane uczestników zostaną usunięte.
18. Przed wzięciem udziału w konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu.

Kochani, do dzieła!!! Miłość jest wszędzie!

 

18 komentarzy:

 1. Fajny pomysł na konkurs. Jak znajdę dobre zdjęcie to wyślę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Baw się dobrze, oby Paryż spełnił Twoje oczekiwania. W konkursie wezmę udział. Lubię takie miłosne zadania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że spełni! Czekam na fotkę :-)

   Usuń
 3. Hm, powodzenia dla konkursantow! Ja, niestety sie nie pisze. Po pierwsze malo romantyczna jakas jestem , a po drugie adresu w Polsce brak :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, oj tam :-) Coś by się może wymyśliło z tym adresem :-)

   Usuń
  2. No na pocztowke to bym sie zalapala :) moze znajde jakie zdjecie, ktoremu blisko do romantyzmu.

   Usuń
  3. :-) Czekam z niecierpliwością :-)

   Usuń
 4. Zazdroszczę Paryża ! Ja na początku lutego jadę do Francji, ale w górskie rejony więc tam nie niestety nie dotrę.. Udanej podróży życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Góry zimą to dopiero piękna sprawa! Czyżby jakieś narty albo deska?
   PS. A miłosne zdjęcie do Konkursu to gdzie? ;-) Pozdrawiam

   Usuń
 5. Baw się dobrze ;)
  P.S. Planujesz zwiedzać katakumby ;)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak czasu starczy to czemu nie :-) Chociaż po ubiegłorocznej majówce, podczas której zwiedziłam większość lochów, jaskiń, labiryntów, kopalni i innych tego typu atrakcji Dolnego Śląska mam z lekka dosyć łażenia pod ziemią :-)

   PS. Kto jak kto, ale Ty masz chyba sporo "miłosnych" fotek :-) Może by tak jedną do konkursu?

   Usuń
 6. Pozdrów ode mnie Paryż :D To moje ukochane miasto!
  Ps zdjęcie na konkurs już wysłałam, przyznaję, że miałam farta z tematem, bo zwykle jakoś strasznie romantyczna nie bywam :) A tu akurat miałam Ci co wysłać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam zdjęcie :-) Evi, Ty masz tyle pięknych zdjęć, że w każdym niemal temacie miałabyś farta z trafieniem :-)

   Usuń
 7. cudnie, zazdroszczę Paryża:))
  ale wież eiffla mam kila, więc dam szanse innym:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nic tylko pozazdrościć kolekcji :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. fajny konkursik :) super kolekcja!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :-)