Strony

sobota, 9 sierpnia 2014

KONKURS z TRAVEL CHANNEL POLSKA

Z okazji sierpniowej premiery programu pt. „Weterynarz w podróży” na antenie Travel Channel Polska, wspólnie ze stacją przygotowaliśmy dla Was foto-konkurs z super nagrodami!konkurs
Co można wygrać?

Dwa zestawy fantastycznych gadżetów, które z pewnością przydadzą się, każdemu podróżnikowi, czyli: 
plecak na laptopa + opaska na ramię na smartphona.

travel channel polska


Co trzeba zrobić?  

Zadaniem uczestnika konkursu jest polubienie funpage'ów TRAVELLERKA i  TRAVEL CHANNEL POLSKA na Facebooku oraz przesłanie na adres travellerkablog@gmail.com jednego zdjęcia, jak najtrafniej obrazującego temat konkursu, czyli "Wakacje wśród zwierząt". Jestem pewna, że każdy z Was podczas mniejszej lub większej podróży, sfotografował jakieś wspaniałe zwierze :-) Małe, duże, groźne, słodkie, wesołe, ryczące, kwaczące, śpiewające - dopuszczamy różne stworzenia :-) Zgłoszenia można przysyłać od godz. 9:00 dnia 9 sierpnia 2014 r. do godz. 20:00 dnia 24.08.2014 r. W temacie maila wpisując 'Wakacje wśród zwierząt'. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć Autorka Bloga wybierze jednego zwycięzcę a Sponsor nagród, czyli Travel Channel Polska drugiego.Przypominam, że premiera programu "Weterynarz w podróży" już w niedzielę, 17 sierpnia o godz. 18:30. Więcej informacji znajdziecie na: www.travelchanneltv.pl

konkurs

"Niemal tak sławny jak legendarna australijska plaża surferów – dr Chris Brown to charyzmatyczny miłośnik zwierząt, znany milionom widzów jako Bondi Vet. Teraz jednak zapracowany weterynarz robi sobie wakacje, zamyka gabinet i udaje się w podróż, by zwiedzić niektóre z najpiękniejszych i najdziwniejszych miejsc na świecie. Jednak weterynarz nie potrafi długo odpoczywać od swojej pasji, więc “miejscowi”, z którymi będzie wypoczywał, to szalone małpy w Japonii, tygrysy w Tajlandii i największy rekin świata w Australii. Fascynacja Chrisa światem przyrody w połączeniu z niezwykle pogodną naturą, której nie zakłóci nawet atak ciągnących za włosy małp, czyni z niego podróżnika doskonałego"


Aparaty w dłoń i do dzieła!!! Razem z TRAVEL CHANNEL POLSKA czekamy na Wasze fotki!REGULAMIN KONKURSU
„Wakacje wśród zwierząt“


1.Organizatorem konkursu „Wakacje wśród zwierząt“ jest właścicielka bloga Travellerka.
2.Fundatorem nagród w konkursie jest Travel Channel Polska.
3.Zadaniem uczestnika konkursu jest przesłanie  na adres travellerkablog@gmail.com jednego zdjęcia jak najlepiej obrazującego temat konkursu, w temacie maila wpisując „Wakacje wśród zwierząt".
4.Proszę również o polubienie Funpage'ów: TRAVELLERKA oraz TRAVEL CHANNEL POLSKA 
5.Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zdjęcie, którego jest autorem. 
6.Konkurs trwa od godz. 9:00 dnia 9 sierpnia 2014 r. do godz. 20:00 dnia 24.08.2014 r.
7.Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć Autorka Bloga wybierze jednego Zwycięzcę a Sponsor nagród, czyli Travel Channel Polska drugiego. Ocena dokonywana przez Autorkę Bloga i Sponsora w kontekście przydzielania nagród będzie całkowicie subiektywna.
8.Nagrodą w konkursie jest zestaw gadżetów tj. plecak na laptopa + opaska na ramię na smartphona, który powędruje do laureata konkursu.
9.Wyłonienie Laureata nastąpi nie później niż do godziny 16:00 dnia 26 sierpnia 2014 r. 
10.Zwycięzca zostanie  poinformowany przez Autorkę bloga drogą mailową, a także poprzez umieszczenie jednoznacznego komentarza pod wpisem związanym z konkursem oraz na Facebookowym funpage'u: TravellerkaNa podanie adresu do wysyłki czekam 5 dni roboczych. W przypadku braku kontaktu ze strony Zwycięzcy, nagroda trafi w ręce kolejnego uczestnika.
11.Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody ani na ekwiwalent pieniężny.
12.Nagroda zostanie wysłana przez Sponsora do laureata, w terminie do 2 tygodni od ogłoszenia wyników, na wskazany adres na terenie Polski.
13.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne problemy techniczne, mające wpływ na wypełnienie warunków uczestnictwa w konkursie. 
14.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przez Uczestnika, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.
15.Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć zgłoszonych do konkursu na blogu www.travellerka.blogspot.com  oraz na Facebooku, oczywiście wraz z informacja o autorze zdjęcia. 
16.Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu w przypadku wpłynięcia poniżej trzech zgłoszeń. 
17.Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z konkursem, to jest jego organizacją i przeprowadzaniem. Po zakończeniu konkursu wszystkie dane uczestników zostaną usunięte. 
18.Przed wzięciem udziału w konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu.


9 komentarzy:

 1. Bardzo fajny konkurs. Ale taki plecak by tylko u mnie leżał i się kurzył. Życzę powodzenia innym zgłaszającym się!

  http://freshisyummy.blogspot.com/2014/08/paris-part-2.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Może spróbuję? Mam kilka ciekawych zdjęć... Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. what happened to the travel channel on basic cable?
  dhow cruise dubai marina

  OdpowiedzUsuń
 4. This is great article and so helpful for tours.
  North Shore Oahu

  OdpowiedzUsuń
 5. Very interesting information in your blog and i really appreciate it.
  candidasa villas

  OdpowiedzUsuń
 6. Another helpful post. This is a very nice blog that I will definitively come back to several more times this year!
  Travel hacks

  OdpowiedzUsuń
 7. This is a really good read for me, Must admit that you are one of the best bloggers I ever saw.Thanks for posting this informative article.
  Travel tips

  OdpowiedzUsuń
 8. It was another joy to see your post. It is such an important topic and ignored by so many, even professionals. I thank you to help making people more aware of possible issues. Great stuff as usual...
  yacht charter Croatia

  OdpowiedzUsuń
 9. Interesting blog all information are very important for me about the Day Tours in Iceland and i really need it thank you.
  Day Tours in Iceland

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :-)